19 TEMMUZ ÇARŞAMBA

MÜSABAKA TAKVİMİ

Tenis                  09:00 1. Tur Tekler Erkekler  Samsun Tenis Kulübü
Tenis                  09:00 1. Tur Karışık  Samsun  Tenis kulübü
Yol Bisikleti   09:00 1000m Sprint Erkekler & Kadınlar 19 Mayıs Bisiklet Parkuru
Badminton     09:30 – 18:00 Takımlar Düzeyinde 1. ve 2. Tur Maçları  Bafra Spor Salonu
Atıcılık              10:00 – 11:15 10m Havalı Tüfek Erkekler 1.eleme turu Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Futbol                10:00 Mısır v Venezuella Bafra Stadyumu
Futbol                10:00 Ukrayna v Japonya Çarşamba Stadyumu
Futbol                10:00 İtalya v Arjantin Canik 19 Mayıs Stadyumu
Voleybol           10:00 Rusya v Kanada Hasan Doğan Spor Salonu
Basketbol         11:00 Türkiye v Polonya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol         11:00 Rusya v Avusturalya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Voleybol           11:00 Brezilya v Venezuela Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atıcılık             12:15 – 13:30 10m Havalı Tüfek Erkekler Eleme 2 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Voleybol           12:30 Japonya v İtalya Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol           13:00 İtalya v Japonya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Basketbol         13:30 Çin Taipei v Yunanistan Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol         13:30 Slovenya v Arjantin Bahattin Ekinci Spor Salonu
Voleybol           15:00 Rusya v Polonya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol           15:00 Ukrayna v Brezilya Hasan Doğan Spor Salonu
Atıcılık             15:00 – 16:15 10m Havalı Tüfek Erkekler Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Basketbol         16:00 Venezuela v Litvanya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol         16:00 Ukrayna v Kenya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Futbol                16:00 Rusya v Kore Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol                16:00 İngiltere – Brezilya Çarşamba Stadyumu
Futbol                16:00 Fransa v Nijerya Bafra Stadyumu
Voleybol           17:00 ABD v İran Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol           17:30 ABD v Polonya Hasan Doğan Spor Salonu
Basketbol        18:30 İtalya v Polonya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol        18:30 Rusya v Litvanya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Futbol               20:00 Türkiye v Suudi Arabistan Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol               20:00 Almanya v İran Bafra Stadyumu