20 TEMMUZ PERŞEMBE

MÜSABAKA TAKVİMİ

Plaj Voleybolu 08:00 – 19:50 Grup 1. Tur Men & Women Aşamaları Plaj Voleybolu Sahası
Judo 09:00 – 11:00 Kata Takımı Atatürk Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Tek – Erkekler A Grubu (80 x) Samsun Bowling Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Takım Olaylar Erkekler & Kadınlar Okçuluk Tesisleri
Tenis 09:00 1. Hafta Tekler Kadınlar Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 1. Hafta Çiftler Erkekler Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 2 yuvarlak Tekler Erkekler Samsun Tenis Kulübü
Yüzme 09:00 4 x 100 serbest bayrak Karışık Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 400 m Serbest erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 200 m Serbest Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 50m Sırtüstü Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 50m Kurbağalama Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 200m Kelebek Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 800 m Serbest Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 4 x 100 m Karışık Bayrak Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Badminton 09:30 – 18:00 Takım olaylar – Grup Aşamaları 3 Çeyrek Finalleri Yuvarlak Bafra Spor Salonu
Atıcılık 10:00 – 11:45 50m Tüfek 3 Pozisyon Kadınlar Eleme Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Basketbol 10:00 Avustralya v Slovenya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 10:00 Polonya v Yunanistan Bahattin Ekinci Spor Salonu
Voleybol 10:00 Kanada v Japonya Hasan Doğan Spor Salonu
Hentbol 11:00 Türkiye v Brezilya Çarşamba Spor Salonu
Voleybol 11:00 Venezuela v İtalya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Judo 11:00 – 15:00 Bireysel Erkekler 60kgs, 66kgs, 73kgs Atatürk Spor Salonu
Judo 11:00 – 15:00 Bireysel Kadınlar 48kgs, 52kgs, 57kgs Atatürk Spor Salonu
Basketbol 12:00 Kenya v Rusya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 12:00 Litvanya v Türkiye Bahattin Ekinci Spor Salonu
Voleybol 12:30 Brezilya v Polonya Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 Polonya v ABD Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Bowling 13:00 – 16:00 Tek – Erkekler B Grubu (80 x) Samsun Bowling Salonu
Atıcılık 13:15 – 14:30 50m Tüfek 3 Pozisyon Bayanlar Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Basketbol 14:00 Çin v Rusya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 14:00 Litvanya v İtalya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Hentbol 14:00 Rusya v Sırbistan Çarşamba Spor Salonu
Voleybol 15:00 Ukrayna v Rusya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 Ukrayna v ABD Hasan Doğan Spor Salonu
Basketbol 16:00 Arjantin v Ukrayna Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 Chinese Taipei v Venezuela Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 16:30 – 18:00 Bireysel – Erkek / Finaller Samsun Bowling Salonu
Hentbol 17:00 Hırvatistan v Kamerun Çarşamba Spor Salonu
Voleybol 17:00 Türkiye v Brezilya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Yüzme 17:00 4 x 100 serbest bayrak Karışık Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 400 m Serbest Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 200 m Serbest Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 50m Sırtüstü Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 50m Kurbağalama Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 200m Kelebek Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 4 x 100 m Karışık Bayrak Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Voleybol 17:30 Türkiye v Rusya Hasan Doğan Spor Salonu
Basketbol 18:00 Kenya v Ukrayna Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:00 Türkiye v Almanya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Futbol 18:00 Çin v Türkiye Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol 18:00 Polonya v Rusya Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 Brezilya v Büyük Britanya Çarşamba Stadyumu
Hentbol 20:00 Danimarka v Almanya Çarşamba Spor Salonu