21 TEMMUZ CUMA

MÜSABAKA TAKVİMİ

Golf 08:00 Sıralama Turu 1 Samsun B.B. Golf Kulübü
Plaj Voleybolu 08:00 – 19:50 Grup 2. Tur Men & Women Aşamaları Plaj Voleybolu Sahası
Bowling 09:00 – 12:00 Tekler – Kadınlar Grup A (60 x) Samsun Bowling Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Takım – Erkekler & Kadınlar Okçuluk Tesisleri
Tenis 09:00 1. Hafta Çiftler Kadınlar Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 2 yuvarlak Karışık Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 2 tur Çiftler Erkekler Samsun Tenis Kulübü
Yol Bisikleti 09:00 Bireysel Zamana Karşı Erkekler & Kadınlar 19 Mayıs Bisiklet Parkuru
Yüzme 09:00 50m Serbest Stil Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 100m Kurbağalama Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 100m Sırtüstü Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 400m Bireysel Karışık Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 100m Kelebek Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 4 x 200 Serbest Bayrak Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Atıcılık 09:30 – 14:00 25m Tabanca Erkekler Eleme Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Badminton 09:30 – 18:00 Takım olaylar – Yarı Finalleri & Finaller Bafra Spor Salonu
Judo 10:00 – 15:00 Bireysel Erkekler 81kgs, 90kgs, 100kgs + 100kgs Atatürk Spor Salonu
Judo 10:00 – 15:00 Bireysel Kadınlar 63kgs, 70kgs, 78kgs + 78kgs Atatürk Spor Salonu
Futbol 10:00 Kore v Brezilya Bafra Stadyumu
Futbol 10:00 Almanya v Fransa Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol 10:00 İran v Nijerya Çarşamba Stadyumu
Oryantiring 10:00 sürat koşusu Oryantiring
Basketbol 11:00 Litvanya v Polonya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 Kenya v Avustralya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Voleybol 11:00 Japonya v Venezuela Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 13:00 ABD v Ukrayna Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Bowling 13:00 – 16:00 Tekler – Kadınlar Grup B (40 x) Samsun Bowling Salonu
Basketbol 13:30 Venezuela v Yunanistan Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 Ukrayna v Slovenya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atıcılık 14:00 – 16:00 25m Tabanca Erkekler Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Greko-Romen Güreş 14:00 – 19:00 Eleme ve Final (59kg, 71 kg, 80 kg, 98kg) Kavak Spor Salonu
Voleybol 15:00 İtalya v Kanada Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 15:00 İran v Polonya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Basketbol 16:00 Polonya v Litvanya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 İtalya v Çin Bahattin Ekinci Spor Salonu
Futbol 16:00 Suudi Arabistan v Venezuela Çarşamba Stadyumu
Futbol 16:00 Ukrayna v İtalya Bafra Stadyumu
Futbol 16:00 Japonya v Arjantin Canik 19 Mayıs Stadyumu
Bowling 16:30 – 18:00 Bireysel – Kadınlar / Finaller Samsun Bowling Salonu
Voleybol 17:00 İtalya v Türkiye Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Yüzme 17:00 50 m Serbest Kadınlar (Yarı nihai) Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 100m Kurbağalama Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 100m Sırtüstü Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 400m Bireysel Karışık Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 100m Kelebek Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 800 m Serbest Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 4 x 200 Serbest Bayrak Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Voleybol 17:30 Japonya v Türkiye Hasan Doğan Spor Salonu
Basketbol 18:30 Rusya v Arjantin Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 Çin Taipei v Türkiye Yaşar Doğu Spor Salonu
Futbol 20:00 Türkiye v Mısır Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol 20:00 Rusya v İngiltere Bafra Stadyumu