22 TEMMUZ CUMARTESİ

MÜSABAKA TAKVİMİ

Golf 08:00 Sıralama Turu 2 Samsun B.B. Golf Kulübü
Plaj Voleybolu 08:00 – 19:50 Grup 3. Tur Men & Women Aşamaları Plaj Voleybolu Sahası
Bowling 09:00 – 12:00 Çiftler – Erkekler A Grubu (34 x) Samsun Bowling Salonu
Tenis 09:00 2 yuvarlak Tekler Kadınlar Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 3 yuvarlak Tekler Erkekler Samsun Tenis Kulübü
Yüzme 09:00 100 m Serbest Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 200m Kurbağalama Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 200 m Sırtüstü Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 200m Bireysel Karışık Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 50m Kelebek Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 4 x 100 m Serbest Bayrak Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Atıcılık 09:30 – 10:20 10m Havalı Tabanca Kadınlar Eleme 1 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Judo 10:00 – 14:00 Takım – Erkekler & Kadınlar Atatürk Spor Salonu
Voleybol 10:00 Rusya v Japonya Hasan Doğan Spor Salonu
Atıcılık 10:30 – 11:20 50m Yüzükoyun Erkekler Eleme 1 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Hentbol 11:00 Almanya v Hırvatistan Çarşamba Spor Salonu
Voleybol 11:00 Brezilya v İtalya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atıcılık 11:15 – 12:05 10m Havalı Tabanca Kadınlar Eleme 2 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Voleybol 12:30 ABD v Brezilya Hasan Doğan Spor Salonu
Atıcılık 12:20 – 13:10 50m Yüzükoyun Erkekler Eleme 2 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Bowling 13:00 – 16:00 Çiftler – Erkekler B Grubu (34 x) Samsun Bowling Salonu
Voleybol 13:00 Ukrayna v İran Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atıcılık 13:30 – 16:00 10m Havalı Tabanca Bayanlar Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Greko-Romen Güreş 14:00 – 19:00 Eleme ve Final (66kg, 75 kg, 85 kg, 130 kg) Kavak Spor Salonu
Hentbol 14:00 Kamerun v Danimarka Çarşamba Spor Salonu
Atıcılık 14:45 – 16:00 50m Yüzükoyun Erkekler Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Voleybol 15:00 Rusya v ABD Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 Polonya v Ukrayna Hasan Doğan Spor Salonu
Basketbol 16:00 Yunanistan v Kenya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 Ukrayna v Türkiye Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 16:30 – 18:00 Çiftler – Erkek / Finaller Samsun Bowling Salonu
Hentbol 17:00 Sırbistan v Türkiye Çarşamba Spor Salonu
Voleybol 17:00 Türkiye v Japonya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Yüzme 17:00 50m Serbest Stil Kadınlar (Final) Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 100 m Serbest Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 200m Kurbağalama Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 200 m Sırtüstü Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 200m Bireysel Karışık Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 50m Kelebek Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 4 x 100 m Serbest Bayrak Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Voleybol 17:30 Türkiye v İtalya Hasan Doğan Spor Salonu
Futbol 18:00 Türkiye v Polonya Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 Rusya v İngiltere Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol 18:00 Çin v Brezilya Çarşamba Stadyumu
Basketbol 18:30 Çin v Polonya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 Rusya v Italia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Hentbol 20:00 Brezilya v Rusya Çarşamba Spor Salonu