23 TEMMUZ PAZAR

MÜSABAKA TAKVİMİ

Golf 08:00 Son 16 Samsun B.B. Golf Kulübü
Oryantiring 09:00 Röle Sprint Oryantiring
Tenis 09:00 Çiftler Erkek / çeyrek finale Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 Çiftler Kadınlar / çeyrek finale Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 Karışık / çeyrek finale Samsun Tenis Kulübü
Bowling 09:00 – 12:00 Çiftler – Kadınlar A Grubu (30 x) Samsun Bowling Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 13:00 Bireysel Yol Yarışı 19 Mayıs Bisiklet Parkuru
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Karışık çiftler Okçuluk Tesisleri
Badminton 09:00 – 19:00 Bireysel olaylar Bafra Spor Salonu
Plaj Voleybolu 09:00 – 19:50 Grup Yuvarlak 4 ve 5 Men & Women Aşamaları Plaj Voleybolu Sahası
Atıcılık 10:00 – 11:15 10m Havalı Tabanca Erkekler Eleme 1 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Atıcılık 10:00 – 13:15 PET 50m Tüfek 3 Pozisyon Erkekler Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Futbol 10:00 Mısır v Suudi Arabistan Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol 10:00 Venezuela v Türkiye Çarşamba Stadyumu
Basketbol 11:00 Avustralya v Ukrayna Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 Polonya v Venezuella Bahattin Ekinci Spor Salonu
Voleybol 11:00 Japonya v Brezilya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atıcılık 12:15 – 13:30 10m Havalı Tabanca Erkekler Eleme 2 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Bowling 13:00 – 16:00 Çiftler – Kadınlar B Grubu (30 x) Samsun Bowling Salonu
Voleybol 13:00 İran v Rusya Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Basketbol 13:30 Arjantin v Kenya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 Chinese Taipei v Litvanya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atletizm 15:00 Heptatlon – 100 m Engelli İlkadım Atletizm Sahası
Futbol 15:00 Fransa v İran Çarşamba Stadyumu
Futbol 15:00 Nijerya v Almanya Bafra Stadyumu
Voleybol 15:00 İtalya v Rusya Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 15:00 Polonya v Ukrayna Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atıcılık 15:00 – 16:00 10m Havalı Tabanca Erkekler Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Yol Bisikleti 15:00 – 18:00 Bireysel Yol Yarışı 19 Mayıs Bisiklet Parkuru
Atletizm 16:00 Sırıkla Atlama Finali İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 16:00 Litvanya v Çin Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 Polonya v Rusya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atletizm 16:10 Gülle Atma (A Grubu) Yeterlilik İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:30 Heptatlon – Yüksek Atlama İlkadım Atletizm Sahası
Bowling 16:30 – 18:00 Çiftler – Kadınlar / Finaller Samsun Bowling Salonu
Voleybol 17:00 Venezuela v Türkiye Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atletizm 17:10 Gülle Atma (B Grubu) Yeterlilik İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 100m Eleme İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 Çekiç Atma Finali İlkadım Atletizm Sahası
Voleybol 17:30 Kanada v Türkiye Hasan Doğan Spor Salonu
Atletizm 17:50 100m Eleme İlkadım Atletizm Sahası
Futbol 18:00 İtalya v Japonya Çarşamba Stadyumu
Futbol 18:00 Arjantin v Ukrayna Bafra Stadyumu
Basketbol 18:30 Slovenya v Rusya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 Yunanistan v Türkiye Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atletizm 18:50 1500m Yarı Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 Heptatlon – Gülle İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:20 10.000 m Finali Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 Üç Adım Atlama Finali Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:30 400 m Engelli Yarı Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 21:00 Heptatlon – 200m İlkadım Atletizm Sahası
Futbol 21:00 İngiltere v Kore Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol 21:00 Brezilya v Rusya Bafra Stadyumu