24 TEMMUZ PAZARTESİ

MÜSABAKA TAKVİMİ

Golf 08:00 Çeyrek finaller Samsun B.B. Golf Kulübü
Atıcılık 09:00 – 11:45 50m Tüfek 3 Pozisyon Erkekler Eleme 1 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Bowling 09:00 – 12:00 Trios – Erkekler (36 x) / 1-3 oyun Samsun Bowling Salonu
Plaj Voleybolu 09:00 – 12:50 Şanslı Kaybeden Erkekler & Kadınlar Plaj Voleybolu Sahası
Karate 09:00 – 13:00 Kata Bireysel Erkekler & Kadınlar Atatürk Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kumite Bireysel Erkekler -60kg Atatürk Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kumite Bireysel Kadınlar -50kg Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Çiftler Erkekler & Kadınlar Okçuluk Tesisleri
Badminton 09:00 – 19:00 Bireysel olaylar Bafra Spor Salonu
Dağ Bisikleti 09:00 Kros Olimpiyat (XCO) Dağ Bisikleti Parkuru
Tenis 09:00 Bekarlar Erkek / çeyrek finale Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 Bekarlar Kadınlar / çeyrek finale Samsun Tenis Kulübü
Yüzme 09:00 4 x 100 m Karışık Röle Karışık Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 400 m Serbest Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 200 m Serbest Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 50m Sırtüstü Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 50m Kurbağalama Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 200m Kelebek Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 1500 m Serbest Stil Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 4 x 100 m Karışık Bayrak Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Basketbol 11:00 Kenya v Türkiye Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 Yunanistan v Ukrayna Bahattin Ekinci Spor Salonu
Hentbol 11:00 Sırbistan v Brezilya Çarşamba Spor Salonu
Atıcılık 12:30 – 15:15 50m Tüfek 3 Pozisyon Erkekler Eleme 2 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Bowling 13:00 – 16:00 Trios – Erkekler (36 x) / 4-6 oyun Samsun Bowling Salonu
Basketbol 13:30 Chinese Taipei v Polonya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 Arjantin v Avustralya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Hentbol 14:00 Türkiye v Rusya Çarşamba Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kata Takımı Erkekler & Kadınlar Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Bireysel Erkekler -67 kg Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Bireysel Kadınlar -55kg Atatürk Spor Salonu
Atletizm 15:30 Heptatlon – Uzun Atlama İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:00 Sırıkla Atlama Finali Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 16:00 Türkiye v Venezuela Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 Rusya v Ukrayna Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atıcılık 16:30 – 18:30 50m Tüfek 3 Pozisyon Erkekler Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Bowling 16:30 – 18:30 Trios – Erkek / Finaller Samsun Bowling Salonu
Atletizm 17:00 400 m Engelli Nihai Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Hentbol 17:00 Danimarka v Hırvatistan Çarşamba Spor Salonu
Yüzme 17:00 4 x 100 m Karışık Röle Karışık Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 400 m Serbest Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 200 m Serbest Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 50m Sırtüstü Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 50m Kurbağalama Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 200m Kelebek Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 4 x 100 m Karışık Bayrak Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Atletizm 17:20 400 m Engelli Finali Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 1500m Finali Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 Gülle Atma Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 Heptatlon – Cirit Atma İlkadım Atletizm Sahası
Futbol 18:00 Türkiye v Büyük Britanya Çarşamba Stadyumu
Futbol 18:00 Brezilya v Rusya Bafra Spor Salonu
Futbol 18:00 Polonya v Çin Canik 19 Mayıs Stadyumu
Atletizm 18:10 1500m Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 10.000 m Finali Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 18:30 Litvanya v Yunanistan Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 Kenya v Slovenya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atletizm 19:30 Cirit Eleme Men atın İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 100m Yarı Final Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Hentbol 20:00 Kamerun v Almanya Çarşamba Spor Salonu
Atletizm 20:10 100m Yarı Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:40 Heptatlon – 800m İlkadım Atletizm Sahası