25 TEMMUZ SALI

MÜSABAKA TAKVİMİ

Golf 08:00 Yarı Final Samsun B.B. Golf Kulübü
Tenis 09:00 Çiftler Erkek / yarı finaller Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 Çiftler Kadınlar / yarı finaller Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 Karışık / yarı final Samsun Tenis Kulübü
Yüzme 09:00 50m Serbest Stil Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 100m Kurbağalama Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 100m Sırtüstü Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 400m Bireysel Karışık Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 100m Kelebek Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 4 x 200 Serbest Bayrak Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Bowling 09:00 – 12:00 Trios – Kadınlar (30 x) / 1-3 oyun Samsun Bowling Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 13:00 50km Puan Yarışı 19 Mayıs Bisiklet Parkuru
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Tekler Erkekler & Kadınlar Okçuluk Tesisleri
Badminton 09:00 – 19:00 Bireysel olaylar Bafra Spor Salonu
Plaj Voleybolu 09:00 – 19:50 16 Erkekler & Kadınlar Round Plaj Voleybolu Sahası
Karate 09:30 – 13:00 Kumite Bireysel Erkekler -75kgs, -84kgs Atatürk Spor Salonu
Karate 09:30 – 13:00 Kumite Bireysel Kadınlar -61kgs, -68kgs Atatürk Spor Salonu
Atıcılık 10:00 25m Seri Atış Tabanca Erkekler Eleme Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Oryantiring 10:00 Orta mesafe Oryantiring
Voleybol 10:00 QF1 A1 v B4 Hasan Doğan Spor Salonu
Atıcılık 10:00 – 10:50 10m Havalı Tüfek Kadınlar Eleme 1 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Basketbol 11:00 QF1 B2-A3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 QF2 A1-B4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Voleybol 11:00 QF1 A1 v B4 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atıcılık 11:50 – 12:40 10m Havalı Tüfek Kadınlar Eleme 2 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Voleybol 13:00 QF2 A2 / 3 v B2 / 3 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Basketbol 13:30 QF3 A2-B3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 QF4 B1-A4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 13:00 – 16:00 Trios – Kadınlar (30 x) / 4-6 oyun Samsun Bowling Salonu
Serbest Güreş 14:00 – 19:00 Eleme ve Final (57kg, 65 kg, 74kg, 97kg) Kavak Spor Salonu
Atıcılık 14:15 – 15:30 10m Havalı Tüfek Bayanlar Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Bireysel Erkekler + 84kgs Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Bireysel Bayanlar + 68kgs Atatürk Spor Salonu
Voleybol 15:00 QF3 A2 / 3 v B2 / 3 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 QF3 A2 / 3 v B2 / 3 Hasan Doğan Spor Salonu
Yol Bisikleti 15:00 – 18:00 50km Puan Yarışı 19 Mayıs Bisiklet Parkuru
Atletizm 16:00 Cirit Final Men atın İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 16:00 QF1 B2-A3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 QF2 A1-B4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Futbol 16:00 1 A Grubu 2. Grup B v – QF1 Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol 16:00 1 Grup B v 2 A Grubu – QF2 Bafra Stadyumu
Bowling 16:30 – 18:30 Trios – Kadınlar / Finaller Samsun Bowling Salonu
Yüzme 17:00 – 19:00 50 m Serbest Erkekler (Yarı nihai) Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Kurbağalama Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Sırtüstü Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 400m Bireysel Karışık Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Kelebek Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 1500 m Serbest Stil Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 4 x 200 Serbest Bayrak Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Atletizm 17:00 110 m Engelli Finali Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Voleybol 17:00 QF4 A4 v B1 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atletizm 17:10 Yüksek Atlama Finali Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 100m Final Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Voleybol 17:30 QF4 A4 v B1 Hasan Doğan Spor Salonu
Atletizm 17:40 Çekiç Final Men atın İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 100m Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 3000m Koşu Finali Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 18:30 QF3 A2-B3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 QF4 B1-A4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atletizm 19:00 400m Eleme Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:10 Uzun Atlama (A Grubu) Yeterlilik Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Futbol 20:00 1 C Grubu v 2 D Grubu – QF3 Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol 20:00 1 D Grubu v 2 C Grubu – QF4 Bafra Stadyumu
Atletizm 20:10 Uzun Atlama (B Grubu) Yeterlilik Erkekler İlkadım Atletizm Sahası