26 TEMMUZ ÇARŞAMBA

MÜSABAKA TAKVİMİ

Golf 08:00 final Samsun B.B. Golf Kulübü
Tenis 09:00 Bekarlar Erkek / yarı finaller Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 Bekarlar Kadınlar / yarı finaller Samsun Tenis Kulübü
Yüzme 09:00 – 11:00 100 m Serbest Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 200m Kurbağalama Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 200 m Sırtüstü Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 200m Bireysel Karışık Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 50m Kelebek Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 4 x 100 m Serbest Bayrak Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Karate 09:00 – 13:00 Kumite Açık Erkekler & Kadınlar Atatürk Spor Salonu
Plaj Voleybolu 09:00 – 17:50 Çeyrek Final Erkekler & Kadınlar Plaj Voleybolu Sahası
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Tekler Erkekler & Kadınlar Okçuluk Tesisleri
Badminton 09:30 – 19:00 Bireysel olaylar Bafra Spor Salonu
Voleybol 10:00 5/8 binaların QF1 kaybettiren v QF2 kaybettiren Hasan Doğan Spor Salonu
Atıcılık 10:00 25m Tabanca Bayanlar Eleme Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Basketbol 11:00 5-8 QF1 Kaybeden v QF2 Loser yerleştirin Bahattin Ekinci Spor Salonu
Hentbol 11:00 SHF 1 – Grup A yer 3 v B grubu bir yer 4 Çarşamba Spor Salonu
Voleybol 11:00 SF1 QF1 Kazanan v QF2 Kazanan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 5/8 binaların QF3 kaybettiren v QF4 kaybettiren Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 SF2 QF3 Kazanan v QF4 Kazanan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Basketbol 13:30 5-8 QF3 Kaybeden v QF4 Loser yerleştirin Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atıcılık 13:30 – 14:30 25m Tabanca Bayanlar Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Serbest Güreş 14:00 – 19:00 Eleme ve Final (61kg, 70 kg, 86kg, 125kg) Kavak Spor Salonu
Hentbol 14:00 SHF 2 – Grup B yer 3 v grubu yer 4 Çarşamba Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:00 Kumite Takımı Erkekler & Kadınlar Atatürk Spor Salonu
Voleybol 15:00 5/8 binaların QF1 kaybettiren v QF2 kaybettiren Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 15:30 SF1 QF1 Kazanan v QF2 Kazanan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atletizm 16:00 Disk Atma (A Grubu) Yeterlilik Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 16:00 5-8 QF1 Kaybeden v QF2 Loser yerleştirin Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atıcılık 16:00 – 18:15 PET 50m Tabanca Erkekler Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Yüzme 17:00 – 19:00 50m Serbest Stil Erkekler (Son) Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100 m Serbest Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 200m Kurbağalama Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 200 m Sırtüstü Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 200m Bireysel Karışık Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 50m Kelebek Kadınlar Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 4 x 100 m Serbest Bayrak Erkekler Samsun Olimpik Yüzme Havuzu
Atletizm 17:00 400m Yarı Final Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Hentbol 17:00 HF 1 – Grup A yer 1 h Grup B yer 2 Çarşamba Spor Salonu
Atletizm 17:20 Disk Atma (B Grubu) Yeterlilik Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 400m Yarı Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Voleybol 17:30 SF2 QF3 Kazanan v QF4 Kazanan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 5/8 binaların QF3 kaybettiren v QF4 kaybettiren Hasan Doğan Spor Salonu
Atletizm 18:00 100 m Engelli Finali Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Futbol 18:00 Türkiye v Rusya Canik 19 Mayıs Stadyumu
Futbol 18:00 Çin v Büyük Britanya Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 Polonya v Brezilya Çarşamba Stadyumu
Atletizm 18:10 Gülle Atma Finali Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 800m Eleme Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 18:30 5-8 QF3 Kaybeden v QF4 Loser yerleştirin Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atletizm 18:40 Uzun Atlama Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:10 200m Eleme Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 200m Eleme Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Hentbol 20:00 HF 2 – Grup B yer 1 h grubu yer 2 Çarşamba Spor Salonu