27 TEMMUZ PERŞEMBE

MÜSABAKA TAKVİMİ

Bowling 09:00 – 12:00 Takım – Erkekler (24 x) 1-3 oyun Samsun Bowling Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Tekler Erkekler & Kadınlar Okçuluk Tesisleri
Plaj Voleybolu 09:00 – 19:50 Yarı Final Erkekler & Kadınlar Plaj Voleybolu Sahası
Atıcılık 09:30 – 11:00 50m Tabanca Erkekler Eleme 1 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Badminton 09:30 – 18:00 Bireysel olaylar – Çeyrek Finaller Bafra Spor Salonu
Futbol 10:00 QF1 Kaybeden v QF3 Loser – 5/8 Play-off’lar Bafra Stadyumu
Futbol 10:00 QF2 Kaybeden v QF4 Loser – 5/8 Play-off’lar Çarşamba Stadyumu
Oryantiring 10:00 Uzun mesafe Oryantiring
Tenis 10:00 Çiftler Erkek / 3-4.lük Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 Çiftler Erkek / Final Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 Çiftler Kadınlar / 3-4.lük Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 Çiftler Kadınlar / Final Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 Karışık / 3-4.lük Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 Karışık / Final Samsun Tenis Kulübü
Basketbol 11:00 SF1- QF1 Kazanan v QF2 Kazanan Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 7-8 koyun Bahattin Ekinci Spor Salonu
Voleybol 11:00 M27 Loser hac 7/8 binaların M25 kaybettiren Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Hentbol 12:00 Talep 7 – kaybettiren SHF 1 h kaybettiren SHF 2 Çarşamba Spor Salonu
Atıcılık 12:00 – 13:30 50m Tabanca Erkekler Eleme 2 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Bowling 13:00 – 16:00 Takım – Erkekler (24 x) 2st – 3 oyun Samsun Bowling Salonu
Voleybol 13:00 M27 Kazanan v 5/6 Koyuyor M25 Kazanan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Basketbol 13:30 SF2 – QF3 Kazanan v QF4 Kazanan Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 5-6 koyun Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atletizm 15:00 Decathlon – 100m İlkadım Atletizm Sahası
Hentbol 15:00 Yeri 5 – Kazanan SHF 2 v Kazanan SHF 1 Çarşamba Spor Salonu
Voleybol 15:00 7/8 binaların W21 kaybettiren v W23 kaybettiren Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atıcılık 15:00 – 17:00 50m Tabanca Erkekler Finali Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Basketbol 16:00 7-8 koyun Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 SF1- QF1 Kazanan v QF2 Kazanan Yaşar Doğu Spor Salonu
Futbol 16:00 QF1 Kazanan v QF3 Kazanan – SF1 Canik 19 Mayıs Stadyumu
Atletizm 16:10 Decathlon – Uzun Atlama İlkadım Atletizm Sahası
Bowling 16:30 – 18:30 Takım – Erkek / Finaller Samsun Bowling Salonu
Atletizm 17:00 400m Final Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Voleybol 17:00 5/6 Koyuyor W21 Kazanan v W23 Kazanan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atletizm 17:10 Cirit Final Kadınlar atın İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 400m Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:40 Decathlon – Shot koyun İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:10 Uzun Atlama Final Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 800m Yarı Final Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 18:30 SF2 – QF3 Kazanan v QF4 Kazanan Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 5-6 koyun Bahattin Ekinci Spor Salonu
Atletizm 19:00 800m Yarı Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:10 Decathlon – Yüksek Atlama İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:00 200m Yarı Final Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Futbol 20:00 QF2 Kazanan v QF4 Kazanan – SF2 Canik 19 Mayıs Stadyumu
Atletizm 20:10 Discus Final Men atın İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:30 200m Yarı Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 21:10 Decathlon – 400 İlkadım Atletizm Sahası