28 TEMMUZ CUMA

MÜSABAKA TAKVİMİ

Badminton 09:00 – 11:30 Bireysel olaylar – Yarı Finalleri Bafra Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Takım – Kadınlar (16 x) 1-3 oyun Samsun Bowling Salonu
Taekwondo 09:00 – 16:00 Poomse Bireysel ve Eşleştir ve Ekibi Atatürk Spor Salonu
Atıcılık 10:00 – 10:50 50m Yüzükoyun Kadınlar Eleme 1 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Tenis 10:00 Tek Erkek / 3-4.lük Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 Tek Erkek / nihai Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 Tek Kadınlar / 3-4.lük Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 Tek Kadınlar / nihai Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 11:00 SF2 Loser v 3/4 Koyuyor SF1 Kaybeden Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atıcılık 11:50 – 12:40 50m Yüzükoyun Kadınlar Eleme 2 Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Hentbol 12:00 Talep 3 – kaybettiren HF 1 h kaybettiren HF 2 Çarşamba Spor Salonu
Voleybol 13:00 SF2 Loser v 3/4 Koyuyor SF1 Kaybeden Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Bowling 13:00 – 16:00 Takım – Kadınlar (16 x) 4-6 oyun Samsun Bowling Salonu
Badminton 13:00 – 18:00 Bireysel olaylar – Finalleri Bafra Spor Salonu
Atıcılık 14:00 – 15:30 50m Yüzükoyun Kadınlar Final Bafra Şehit M.Serin Atış Pol.
Atletizm 15:00 Decathlon – 110 m Engelli İlkadım Atletizm Sahası
Hentbol 15:00 Final – Kazanan HF 2 v Kazanan HF 1 Çarşamba Spor Salonu
Voleybol 15:00 SF2 Kazanan v Final SF1 Kazanan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atletizm 16:10 Decathlon – Disk Atma İlkadım Atletizm Sahası
Bowling 16:30 – 18:30 Takım – Kadınlar / Finaller Samsun Bowling Salonu
Futbol 17:00 5 Grup v 6 Grup Bafra Stadyumu
Voleybol 17:00 SF2 Kazanan v Final SF1 Kazanan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Atletizm 17:30 Üç Adım Atlama Finali Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:40 Decathlon – Sırıkla Atlama İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 200m Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:20 200m Final Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:40 800m Final Erkekler İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 800m Final Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 4 x 100 Röle Yarı Nihai Erkek İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 Decathlon – Cirit Atma İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:50 4 x 100 Röle Yarı Nihai Kadınlar İlkadım Atletizm Sahası
Futbol 20:00 3 Grup v 4 Grup Canik 19 Mayıs Stadyumu
Atletizm 20:20 4 x 400 Röle Yarı Nihai Erkek İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 21:10 Decathlon – 1500m İlkadım Atletizm Sahası