YARIŞ PROGRAMI

19 Temmuz  Çarşamba 

Saat 10:00 – 11:15   10m Havalı Tüfek Erkekler Eleme 1         Bafra Atıcılık Poligonu

Saat 12:15 – 13:30  10m Havalı Tüfek Erkekler Eleme 2          Bafra Atıcılık Poligonu

Saat 13:15 – 14:45 PET 50m Tüfek 3 Pozisyon Kadınlar          Bafra Atıcılık Poligonu

Saat 13:15 – 14:45 10m Havalı Tüfek Erkekler Finali                 Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

 

20 Temmuz Perşembe 

Saat 10:00 – 11:15   50m Tüfek 3 Pozisyon Kadınlar Eleme   Bafra Atıcılık Poligonu

Saat 11:15 – 14:30  50m Tüfek 3 Pozisyon Kadınlar Finali      Bafra Atıcılık Poligonu

Saat 15:00 – 17:30 PET 25m Tabanca Erkekler                          Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

21 Temmuz Cuma 

09:30 – 14:00 25m Tabanca Erkekler Eleme                               Bafra Atıcılık Poligonu

12:00 – 14:15  PET Havalı Tabanca Kadınlar                                Bafra Atıcılık Poligonu

14:00 – 16:00 25m Tabanca Erkekler Finali                                 Bafra Atıcılık Poligonu

16:00 – 18:30 PET 50m Yüzükoyun Erkekler                              Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

22 Temmuz Cumartesi 

09:30 – 10:20 10m Havalı Tabanca Kadınlar 1. Eleme          Bafra Atıcılık Poligonu

10:30 – 11:20 50m Yüzükoyun Erkekler 1. Eleme                    Bafra Atıcılık Poligonu

11:15 – 12:05 10m Havalı Tabanca Kadınlar 2.  Eleme             Bafra Atıcılık Poligonu

12:20 – 13:10 50m Yüzükoyun Erkekler 2. Eleme                     Bafra Atıcılık Poligonu

13:30 – 16:00 10m Havalı Tabanca Bayanlar Finali                  Bafra Atıcılık Poligonu

14:45 – 16:00 50m Yüzükoyun Erkekler Finali                          Bafra Atıcılık Poligonu

16:30 – 18:45 PET 10m Havalı Tabanca Erkekler                     Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

23 Temmuz Pazar 

10:00 – 11:15 10m Havalı Tabanca Erkekler 1. Eleme            Bafra Atıcılık Poligonu

10:00 – 13:15 PET 50m Tüfek 3 Pozisyon Erkekler               Bafra Atıcılık Poligonu

12:15 – 13:30 10m Havalı Tabanca Erkekler 2. Eleme           Bafra Atıcılık Poligonu

15:00 – 16:00 10m Havalı Tabanca Erkekler Finali                Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

24 Temmuz Pazartesi 

09:00 – 11:45 50m Tüfek 3 Pozisyon Erkekler 1. Eleme      Bafra Atıcılık Poligonu

10:00 – 12:15 PET 10m Havalı Tüfek Kadınlar                         Bafra Atıcılık Poligonu

12:30 – 15:15 50m Tüfek 3 Pozisyon Erkekler 2. Eleme       Bafra Atıcılık Poligonu

15:15 – 18:30 PET 25m Seri Atış Tabanca Erkekler                Bafra Atıcılık Poligonu

16:30 – 18:30 50m Tüfek 3 Pozisyon Erkekler Finali             Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

25 Temmuz Salı

10:00 – 10:50 10m Havalı Tüfek Kadınlar 1. Eleme                Bafra Atıcılık Poligonu

10:00 – 00:00 25m Seri Atış Tabanca Erkekler Eleme          Bafra Atıcılık Poligonu

11:50 – 12:40 10m Havalı Tüfek Kadınlar 2.  Eleme                Bafra Atıcılık Poligonu

14:15 – 15:30 10m Havalı Tüfek Bayanlar Finali                       Bafra Atıcılık Poligonu

16:30 – 00:00 PET 25m Tabanca Bayanlar                                Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

26 Temmuz Çarşamba

10:00 – 00:00 25m Tabanca Bayanlar Eleme                             Bafra Atıcılık Poligonu

13:30 – 14:30 25m Tabanca Bayanlar Finali                                 Bafra Atıcılık Poligonu

16:00 – 18:15 PET 50m Tabanca Erkekler                                    Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

27 Temmuz Perşembe

09:30 – 11:00 50m Tabanca Erkekler 1. Eleme                          Bafra Atıcılık Poligonu

12:00 – 13:30 50m Tabanca Erkekler 2. Eleme                          Bafra Atıcılık Poligonu

13:00 – 00:00 2 Teknik Toplantısı                                                  Bafra Atıcılık Poligonu

15:00 – 17:00 50m Tabanca Erkekler Finali                                Bafra Atıcılık Poligonu

16:30 – 18:45 PET 50m Yüzükoyun Kadınlar                              Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

28 Temmuz Cuma

10:00 – 10:50 50m Yüzükoyun Kadınlar 1. Eleme                    Bafra Atıcılık Poligonu

11:50 – 12:40 50m Yüzükoyun Kadınlar 2 Eleme                       Bafra Atıcılık Poligonu

14:00 – 15:30 50m Yüzükoyun Kadınlar Final                           Bafra Atıcılık Poligonu

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız