YARIŞ PROGRAMI

22 Temmuz Cumartesi

18:00 Teknik Toplantı (Atakum Gençlik Merkezi)

23 Temmuz Pazar

15:00 – 00:00 Heptatlon – 100 m Engelli                                         İlkadım Atletizm Sahası

16:00 – 00:00 Sırıkla Atlama Finali                                                    İlkadım Atletizm Sahası

16:10 – 00:00 Gülle Atma (A Grubu) Yeterlilik                             İlkadım Atletizm Sahası

16:30 – 00:00 Heptatlon – Yüksek Atlama                                      İlkadım Atletizm Sahası

17:10 – 00:00 Gülle Atma (B Grubu) Yeterlilik                              İlkadım Atletizm Sahası

17:20 – 00:00 100m Eleme                                                                     İlkadım Atletizm Sahası

17:30 – 00:00 Çekiç Atma Finali                                                          İlkadım Atletizm Sahası

17:50 – 00:00 100m Eleme                                                                     İlkadım Atletizm Sahası

18:50 – 00:00 1500m Yarı Final Erkekler                                       İlkadım Atletizm Sahası

19:00 – 00:00 Heptatlon – Gülle                                                           İlkadım Atletizm Sahası

19:20 – 00:00 10.000 m Finali Erkekler                                         İlkadım Atletizm Sahası

19:30 – 00:00 Üç Adım Atlama Finali Erkekler                             İlkadım Atletizm Sahası

20:30 – 00:00 400 m Engelli Yarı Final Erkekler                        İlkadım Atletizm Sahası

21:00 – 00:00 Heptatlon – 200m                                                         İlkadım Atletizm Sahası

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

24 Temmuz Pazartesi

15:30 – 00:00 Heptatlon – Uzun Atlama                                           İlkadım Atletizm Sahası

16:00 – 00:00 Sırıkla Atlama Finali Erkekler                                 İlkadım Atletizm Sahası

17:00 – 00:00 400 m Engelli Nihai Kadınlar                                  ilkadım Atletizm Sahası

17:20 – 00:00 400 m Engelli Finali Erkekler                                  İlkadım Atletizm Sahası

17:50 – 00:00 1500m Finali Kadınlar                                                İlkadım Atletizm Sahası

18:00 – 00:00 Heptatlon – Cirit Atma                                                İlkadım Atletizm Sahası

18:00 – 00:00 Gülle Atma Final Erkekler                                        İlkadım Atletizm Sahası

18:10 – 00:00 1500m Final Erkekler                                                  İlkadım Atletizm Sahası

18:30 – 00:00 10.000 m Finali Kadınlar                                           ilkadım Atletizm Sahası

19:30 – 00:00 Cirit Eleme Men atın                                                    İlkadım Atletizm Sahası

19:40 – 00:00 100m Yarı Final Kadınlar                                          İlkadım Atletizm Sahası

20:10 – 00:00 100m Yarı Final Erkekler                                          İlkadım Atletizm Sahası

20:40 – 00:00 Heptatlon – 800m                                                         İlkadım Atletizm Sahası

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

25 Temmuz Salı

16:00 – 00:00 Cirit Atma Erkekler Final                                          İlkadım Atletizm Sahası

17:00 – 00:00 Yüksek Atlama Finali Erkekler                               İlkadım Atletizm Sahası

17:30 – 00:00 100m Final Kadınlar                                                    İlkadım Atletizm Sahası

17:40 – 00:00 Çekiç Final Men atın                                                     İlkadım Atletizm Sahası

17:50 – 00:00 100m Final Erkekler                                                    İlkadım Atletizm Sahası

18:30 – 00:00 3000m Koşu Finali Erkekler                                    İlkadım Atletizm Sahası

19:00 – 00:00 400m Eleme Erkekler                                                İlkadım Atletizm Sahası

19:10 – 00:00 Uzun Atlama (A Grubu) Yeterlilik Erkekler       İlkadım Atletizm Sahası

20:10 – 00:00 Uzun Atlama (B Grubu) Yeterlilik Erkekler      İlkadım Atletizm Sahası

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

26 Temmuz Çarşamba

16:00 – 00:00 Disk Atma (A Grubu) Yeterlilik Erkekler           İlkadım Atletizm Sahası

17:00 – 00:00 400m Yarı Final Kadınlar                                         İlkadım Atletizm Sahası

17:00 – 00:00 Disk Atma (B Grubu) Yeterlilik Erkekler           İlkadım Atletizm Sahası

17:20 – 00:00 400m Yarı Final Erkekler                                         İlkadım Atletizm Sahası

17:50 – 00:00 100 m Engelli Finali Kadınlar                                  İlkadım Atletizm Sahası

18:00 – 00:00 Gülle Atma Finali Kadınlar                                        İlkadım Atletizm Sahası

18:20 – 00:00 110 m Engelli Finali Erkekler                                   İlkadım Atletizm Sahası

18:30 – 00:00 Uzun Atlama Final Erkekler                                     İlkadım Atletizm Sahası

18:50 – 00:00 800m Eleme Erkekler                                                 İlkadım Atletizm Sahası

19:30 – 00:00 200m Eleme Kadınlar                                                 ilkadım Atletizm Sahası

20:00 – 00:00 200m Eleme Erkekler                                                İlkadım Atletizm Sahası

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

27 Temmuz Perşembe

15:00 – 00:00 Decathlon – 100m                                                         İlkadım Atletizm Sahası

16:10 – 00:00 Decathlon – Uzun Atlama                                            İlkadım Atletizm Sahası

17:00 – 00:00 400m Final Kadınlar                                                   İlkadım Atletizm Sahası

17:10 – 00:00 Cirit Final Kadınlar atın                                               İlkadım Atletizm Sahası

17:20 – 00:00 400m Final Erkekler                                                   İlkadım Atletizm Sahası

17:40 – 00:00 Decathlon – Shot koyun                                              İlkadım Atletizm Sahası

17:50 – 00:00 800m Yarı Final Kadınlar                                          İlkadım Atletizm Sahası

18:10 – 00:00 Uzun Atlama Final Kadınlar                                      İlkadım Atletizm Sahası

19:00 – 00:00 800m Yarı Final Erkekler                                         İlkadım Atletizm Sahası

19:10 – 00:00 Decathlon – Yüksek Atlama                                       İlkadım Atletizm Sahası

19:20 – 00:00 200m Yarı Final Kadınlar                                          İlkadım Atletizm Sahası

19:40 – 00:00 200m Yarı Final Erkekler                                         İlkadım Atletizm Sahası

20:10 – 00:00 Disc atma Erkekler Final                                           İlkadım Atletizm Sahası

21:10 – 00:00 Decathlon – 400 m                                                        İlkadım Atletizm Sahası

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

28 Temmuz Cuma

15:00 – 00:00 Decathlon – 110 m Engelli                                          İlkadım Atletizm Sahası

16:10 – 00:00 Decathlon – Disk Atma                                                 İlkadım Atletizm Sahası

17:30 – 00:00 Üç Adım Atlama Finali Kadınlar                             İlkadım Atletizm Sahası

17:40 – 00:00 Decathlon – Sırıkla Atlama                                        İlkadım Atletizm Sahası

18:00 – 00:00 200m Final Erkekler                                                   İlkadım Atletizm Sahası

18:20 – 00:00 200m Final Kadınlar                                                    İlkadım Atletizm Sahası

18:40 – 00:00 800m Final Erkekler                                                    İlkadım Atletizm Sahası

19:00 – 00:00 800m Final Kadınlar                                                    İlkadım Atletizm Sahası

19:30 – 00:00 4 x 100 Röle Yarı Final Erkek                                 İlkadım Atletizm Sahası

19:40 – 00:00 Decathlon – Cirit Atma                                                İlkadım Atletizm Sahası

19:50 – 00:00 4 x 100 Röle Yarı Nihai Kadınlar                           İlkadım Atletizm Sahası

20:20 – 00:00 4 x 400 Röle Yarı Nihai Erkek                               İlkadım Atletizm Sahası

21:10 – 00:00 Decathlon – 1500m                                                        İlkadım Atletizm Sahası

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız 

29 Temmuz Cumartesi

07:30 – 00:00 Maraton Final Kadınlar                                             İlkadım Atletizm Sahası

07:30 – 00:00 Maraton Final Erkekler                                             İlkadım Atletizm Sahası

17:00 – 00:00 Yüksek Atlama Finali Kadınlar                               İlkadım Atletizm Sahası

17:30 – 00:00 Disk atma Final Kadınlar                                            İlkadım Atletizm Sahası

17:50 – 00:00 5000 m Finali Kadınlar                                               İlkadım Atletizm Sahası

18:30 – 00:00 4 x 100 m Bayrak Yarışı Finali Kadınlar             İlkadım Atletizm Sahası

18:50 – 00:00 4 x 100 m Bayrak Yarışı Finali Erkekler             İlkadım Atletizm Sahası

19:10 – 00:00 5000 m Finali Erkekler                                               İlkadım Atletizm Sahası

19:40 – 00:00 4 x 400 Yarışı Finali Kadınlar                                 İlkadım Atletizm Sahası

20:00 – 00:00 4 x 400 m Bayrak Final Erkekler                         İlkadım Atletizm Sahası

Not: Müsabakalara ait tüm detaylı sonuçlar için lütfen tıklayınız