YARIŞ PROGRAMI


19 Temmuz Çarşamba


Saat 09:00 – 19:00 

TAKIM OYUNLARI

Bulgaristan  0  –  5  Çin  

Bulgaristan 0  –  5   Rusya

Brezilya   1  –   4  Ukrayna

Güney Kore  5   –  0   Ukrayna

Endonezya 2  –  3  Türkiye

Hindistan 3  –  2 Endonezya

Hong kong 0   –  5  Japonya

Çin Taipe  4  –  1  Japonya

Bafra Spor Salonu


20 Temmuz Perşembe


Saat 09:00 – 19:00 Takımlar düzeyinde 3. Tur ve Çeyrek Final müsabakaları

Çin 3  –  0  Türkiye

Çİn Taipe 3  –  1  Ukrayna

Rusya  3  –  0  Hindistan

Japonya 0  –  3  Güney kore

Çin  3  –  2  Rusya

Brezilya 0  –  5  Güney kore

Hindistan  5  –  0  Türkiye

Çİn Taipe  5  –  0  Hong kong

Bafra Spor Salonu


21 Temmuz Cuma


Saat 09:00 – 19:00 Takımlar düzeyinde Yarı Final v Final Müsabakaları Bafra Spor Salonu

Çİn 3  –  2  Rusya

Çİn Taipe 3  –  2  Güney Kore

Çin  3  –  1  Çin Taipe

Rusya  3  –  1  Güney Kore

 


21 Temmuz Cumartesi


Saat 09:00 – 13:00 Takımlar düzeyinde müsabakalar                          Bafra Spor Salonu

Saat 13:00 – 16:00 Takımlar düzeyinde Yarı Final Müsabakaları    Bafra Spor Salonu

Saat 16:00 / 19:00 Takımlar düzeyinde  Final müsabakası                Bafra Spor Salonu


23 Temmuz Pazartesi


Saat 09:00 – 19:00 Bireysel Müsabakalar                                                  Bafra Spor Salonu


24 Temmuz Salı


Saat 09:00 – 19:00 Bireysel Müsabakalar                                                  Bafra Spor Salonu


25 Temmuz Çarşamba


Saat 09:00 – 19:00 Bireysel Müsabakalar                                                  Bafra Spor Salonu


26 Temmuz Perşembe


Saat 09:00 – 19:00 Bireysel Müsabakalar                                                  Bafra Spor Salonu


27 Temmuz Cuma


Saat 09:00 – 13:00 Bireysel Müsabakalar                                                  Bafra Spor Salonu


28 Temmuz Cumartesi


Saat 13:00 – 19:00 Bireysel Yarı Final Müsabakaları                            Bafra Spor Salonu

Saat 13:00 – 19:00 Bireysel  Final Müsabakaları                                     Bafra Spor Salonu