YARIŞ PROGRAMI

18 Temmuz Salı

09:00 Teknik Toplantı                          10:00 Hakem Toplantısı

19 Temmuz Çarşamba

11:00 Türkiye  75  –   83  Polonya                                                                            Yaşar Doğu Spor Salonu

 11:00 Rusya   75  –  66  Avustralya                                                               Bahattin Ekinci Spor Salonu

13:30 Yunanistan  90   –  44   Çin Taipei                                                               Yaşar Doğu Spor Salonu

13:30 Slovenya  74   –   89  Arjanti                                                                  Bahattin Ekinci Spor Salonu

16:00 Venezuela 66  –  67   Litvanya                                                                    Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00 Ukranyna 78   –   21   Kenya                                                                 Bahattin Ekinci Spor Salonu

18:30 İtalya  49   –   48   Polonya  (K)                                                                     Yaşar Doğu Spor Salonu

18:30 Rusya  43   –  48   Liyvanya  (K)                                                           Bahattin Ekinci Spor Salonu

20 Temmuz Perşembe

10:00 Avustralya 54  –  73   Slovenya                                                                 Yaşar Doğu Spor Salonu

10:00  Polonya 57 – 78  Yunanistan                                                             Bahattin Ekinci Spor Salonu

12:00  Kenya 36  – 103 Rusya                                                                                  Yaşar Doğu Spor Salonu

12:00  Litvanya 87  –  55  Türkiye                                                                 Bahattin Ekinci Spor Salonu

14:00  Çin  77  –  74  Rusya  (K)                                                                               Yaşar Doğu Spor Salonu

14:00 Litvanya 75  –  38   İtalya (K)                                                              Bahattin Ekinci Spor Salonu

16:00 Arjanti  63  –  70   Ukrayna                                                                          Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00 Çin Taipei  29  –   116  Venezuela                                                         Bahattin Ekinci Spor Salonu

18:00 Kenya 11  – 94  Ukrayna  (K)                                                                          Yaşar Doğu Spor Salonu

18:00 Türkiye  37  –  38  Almanya (K)                                                            Bahattin Ekinci Spor Salonu

21 Temmuz Cuma

11:00 Litvanya  97 – 68  Polonya                                                                        Yaşar Doğu Spor Salonu

11:00 Kenya 25  –  87  Avustralya                                                                Bahattin Ekinci Spor Salonu

13:30 Venezuela 64  – 61  Yunanistan                                                              Yaşar Doğu Spor Salonu

13:30 Ukranyna 60  –  57   Slovenya                                                                   Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00  Polonya 35  –  54  Liyvanya (K)                                                              Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00 İtalya 65  –  52  Çin (K)                                                                                Yaşar Doğu Spor Salonu

18:30  Çin Taipei 48  –  79  Türkiye                                                                    Yaşar Doğu Spor Salonu

18:30 Rusya  98 –   60  Arjantin                                                                      Bahattin Ekinci Spor Salonu

22 Temmuz Cumartesi

16:00 Yunanistan 89 – 21 Kenya (K)                                                               Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00 Ukrayna 68  – 62  Türkiye (K)                                                        Bahattin Ekinci Spor Salonu

18:30  Çin 26 –  53  Polonya  (K)                                                                          Yaşar Doğu Spor Salonu

18:30 Rusya 53  – 71  İtalya (K)                                                                    Bahattin Ekinci Spor Salonu

23 Temmuz Pazar

11:00 Avustralya45 –  52   Ukranyna (K)                                                          Yaşar Doğu Spor Salonu

11:00 Polonya 71 – 86 Venezuela  (K)                                                     Bahattin Ekinci Spor Salonu

13:30 Arjanti 59 – 42  Kenya (K)                                                                         Yaşar Doğu Spor Salonu

13:30 Çin Taipei 33 – 94  Litvanya  (K)                                                    Bahattin Ekinci Spor Salonu

16:00  Çin 56 –  90  Litvanya                                                                                 Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00 Polonya 49  –  48  Rusya                                                                      Bahattin Ekinci Spor Salonu

18:30 Slovenya 70 – 73  Rusya                                                                            Yaşar Doğu Spor Salonu

18:30 Yunanistan 59 –  62 Türkiye                                                           Bahattin Ekinci Spor Salonu

24 Temmuz Pazartesi

11:00 Kenya – Türkiye (K)                                                                        Yaşar Doğu Spor Salonu

11:00 Yunanistan  – Ukrayna (K)                                                   Bahattin Ekinci Spor Salonu

13:30 Çin Taipei  – Polonya                                                                      Yaşar Doğu Spor Salonu

13:30 Arjantin  –  Avustralya                                                           Bahattin Ekinci Spor Salonu

16:00  Türkiye  –  Venezuela                                                                    Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00   Rusya –  Ukrayna                                                                   Bahattin Ekinci Spor Salonu

18:30 Litvanya  – Yunanistan                                                                   Yaşar Doğu Spor Salonu

18:30 Kenya  –  Slovenya                                                                   Bahattin Ekinci Spor Salonu

25 Temmuz Salı

11:00  1 /B grubu 2. si  –  A grubu 3. sü (K)                                         Yaşar Doğu Spor Salonu

11:00 2/ A grubu 1. si  –  B grubu 4. sü (K)                                 Bahattin Ekinci Spor Salonu

13:30 3 / A grubu 2. si  –  B grubu 3. sü (K)                                        Yaşar Doğu Spor Salonu

13:30  4 / B grubu 1. si  –  A grubu 4. sü (K)                               Bahattin Ekinci Spor Salonu

16:00  1 / B grubu 2. si  –  A grubu 3.  sü                                              Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00 2 / A grubu 1. si   –  B grubu 4. sü                                      Bahattin Ekinci Spor Salonu

18:30 3 / A grubu 2. si   –  B grubu  3. sü                                              Yaşar Doğu Spor Salonu

18:30  4 / B grubu 1. si   –  A grubu 4. sü                                     Bahattin Ekinci Spor Salonu

26 Temmuz Çarşamba

11:00 5/8 Klasman Maçları 1. ve 2. maç mağlupları (K)      Bahattin Ekinci Spor Salonu

13:30 5/8 Klasman Maçları 3. ve 4. maç mağlupları (K)     Bahattin Ekinci Spor Salonu

16:00  5/8 Klasman Maçları 1. ve 2. maç mağlupları             Bahattin EkinciSpor Salonu

18:30  5/8 Klasman Maçları 3. ve 4. maç mağlupları           Bahattin Ekinci Spor Salonu

27 Temmuz Perşembe

11:00  Yarı Final 1. ve 2. Maç Galipleri (K)                                        Yaşar Doğu Spor Salonu

11:00 7.8 lik Müsabakası (K)                                             Bahattin Ekinci Spor Salonu

13:30 Yarı Final 3. ve 4. Maç Galipleri (K)                                        Yaşar Doğu Spor Salonu

13:30  5. 6 lık Müsabakası (K)                                                         Bahattin Ekinci Spor Salonu

16:00  Yarı Final 1. ve 2. Maç Galipleri                                               Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00 7.8 lik Müsabakası                                                                  Bahattin Ekinci Spor Salonu

18:30 5. 6 lık Müsabakası                                                                 Bahattin Ekinci  Spor Salonu

18:30  Yarı Final 3. ve 4. Maç Galipleri                                               Yaşar Doğu Spor Salonu

29 Temmuz Cumartesi

11:00 Bronz Madalya Müsabakası (K)                                                 Yaşar Doğu Spor Salonu

13:30 Bronz Madalya Müsabakası                                                        Yaşar Doğu Spor Salonu

16:00 Final Müsabakası (K)                                                                     Yaşar Doğu Spor Salonu

18:30 Final Müsabakası                                                                             Yaşar Doğu Spor Salonu