YARIŞ PROGRAMI

20 Temmuz Perşembe

09:00 – 12:00   Tek – Erkekler A Grubu (80 x)         Samsun Bowling Tesisi

13:00 – 16:00    Tek – Erkekler B Grubu (80 x)         Samsun Bowling Tesisi

16:30 – 18:00     Bireysel – Erkekler / Finaller            Samsun Bowling Tesisi

Not: Müsabaka Sonuçları ile ilgili detaylı bilgileri almak için lütfen tıklayınız

21 Temmuz Cuma

09:00 – 12:00   Tek – Kadınlar A Grubu (60 x)         Samsun Bowling Tesisi

13:00 – 16:00    Tek – Kadınlar B Grubu (40 x)         Samsun Bowling Tesisi

16:30 – 18:00     Bireysel – Kadınlar / Finaller            Samsun Bowling Tesisi

Not: Müsabaka Sonuçları ile ilgili detaylı bilgileri almak için lütfen tıklayınız

22 Temmuz Cumartesi

09:00 – 12:00   Çift – Erkekler A Grubu (34 x)         Samsun Bowling Tesisi

13:00 – 16:00    Çift – Erkekler B Grubu (34 x)         Samsun Bowling Tesisi

16:30 – 18:00     Çift – Erkekler / Finaller                    Samsun Bowling Tesisi

Not: Müsabaka Sonuçları ile ilgili detaylı bilgileri almak için lütfen tıklayınız

 

23 Temmuz Pazar

09:00 – 12:00   Çift – Kadınlar A Grubu (30 x)         Samsun Bowling Tesisi

13:00 – 16:00    Çift- Kadınlar B Grubu (30 x)          Samsun Bowling Tesisi

16:30 – 18:00     Çift – Kadınlar / Finaller                     Samsun Bowling Tesisi

Not: Müsabaka Sonuçları ile ilgili detaylı bilgileri almak için lütfen tıklayınız

 

24 Temmuz Pazartesi

09:00 – 12:00   Trios – Erkekler (36 x) / 1-3 oyun    Samsun Bowling Tesisi

13:00 – 16:00    Trios – Erkekler (36 x) / 4-6 oyun    Samsun Bowling Tesisi

16:30 – 18:00     Trios – Erkekler / Finaller                    Samsun Bowling Tesisi

Not: Müsabaka Sonuçları ile ilgili detaylı bilgileri almak için lütfen tıklayınız

 

25 Temmuz Salı

09:00 – 12:00   Trios – Kadınlar (30 x) / 1-3 oyun    Samsun Bowling Tesisi

13:00 – 16:00    Trios – Kadınlar (30 x) / 4-6 oyun    Samsun Bowling Tesisi

16:30 – 18:00     Trios – Kadınlar / Finaller                    Samsun Bowling Tesisi

Not: Müsabaka Sonuçları ile ilgili detaylı bilgileri almak için lütfen tıklayınız

26 Temmuz Çarşamba

Dinlenme

27 Temmuz Perşembe

09:00 – 12:00   Takım – Erkekler (24 x)  / 1-3 oyun     Samsun Bowling Tesisi

13:00 – 16:00    Takım – Erkekler (24 x) / 4-6 oyun    Samsun Bowling Tesisi

16:30 – 18:00     Takım – Erkekler / Finaller                      Samsun Bowling Tesisi

Not: Müsabaka Sonuçları ile ilgili detaylı bilgileri almak için lütfen tıklayınız

 

28 Temmuz Cuma

09:00 – 12:00   Takım – Kadınlar (16 x)  / 1-3 oyun     Samsun Bowling Tesisi

13:00 – 16:00    Takım – Kadınlar (16 x) / 4-6 oyun    Samsun Bowling Tesisi

16:30 – 18:00     Takım –  Kadınlar / Finaller                   Samsun Bowling Tesisi

Not: Müsabaka Sonuçları ile ilgili detaylı bilgileri almak için lütfen tıklayınız

29 Temmuz Cumartesi

09:00 – 10:00    Usta Erkekler 1. Etap                               Samsun Bowling Tesisi

09:00 – 10:00    Usta Kadınlar 1. Etap                               Samsun Bowling Tesisi

10:30 – 11:30      Usta Erkekler 2. Etap                               Samsun Bowling Tesisi

10:30 – 11:30      Usta Kadınlar 2. Etap                               Samsun Bowling Tesisi

12:00 – 13:00      Usta Erkekler Çeyrek Final                   Samsun Bowling Tesisi

12:00 – 13:00      Usta Kadınlar Çeyrek Final                    Samsun Bowling Tesisi

13:30 – 14:30      Yarı Final ve Final Erkekler ve Kadınlar   Samsun Bowling Tesisi

Not: Müsabaka Sonuçları ile ilgili detaylı bilgileri almak için lütfen tıklayınız