YARIŞ PROGRAMI

18 Temmuz Salı

Saat 10:00 Türkiye  1 – 4  Brezilya (K)                                                        Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 10:00 Rusya 9 – 0  Çin (K)                                                                                         Bafra Stadyumu

Saat 10:00 Polonya  0 –  2   Büyük Britanya (K)                                                  Çarşamba Stadyumu

19 Temmuz Çarşamba

Saat 10:00 Mısır  2 –  0  Venezuella                                                                               Bafra Stadyumu

Saat 10:00 Ukrayna  1 –  1  Japonya                                                                    Çarşamba Stadyumu

Saat 10:00 İtalya  1 – 2   Arjantin                                                               Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 16:00 Rusya 3 –  0   Kore                                                                      Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 16:00 İngiltere 5  – 1   Brezilya                                                                     Çarşamba Stadyumu

Saat 16:00 Fransa 3  –  0   Nijerya                                                                                    Bafra Stadyumu

Saat 20:00 Türkiye 3  –  1  Suudi Arabistan                                          Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 20:00 Almanya  1  –  0   İran                                                                                     Bafra Stadyumu

20 Temmuz Perşembe

Saat 18:00  Çin  0  –  5  Türkiye (K)                                                            Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 18:00 Polonya 1 –  1    Rusya (K)                                                                          Bafra Stadyumu 

Saat 18:00 Brezilya 1  –  0   Büyük Britanya (K)                                               Çarşamba Stadyumu

21 Temmuz Cuma

Saat 10:00 Almanya 0  –  0 Fransa                                                            Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 10:00 İran 3 –  0   Nijerya                                                                               Çarşamba Stadyumu

Saat 10:00 Kore 2  –  0  Brezilya                                                                                      Bafra Stadyumu

Saat 16:00 Suudi Arabistan 6  –  0  Venezuela                                                 Çarşamba Stadyumu

Saat 16:00 Ukrayna 1  –  1  İtalya                                                                                   Bafra Stadyumu

Saat 16:00 Japonya 2  –  2  Arjantin                                                          Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 20:00 Rusya 1  –  0  İngiltere                                                                                 Bafra Stadyumu

Saat 20:00 Türkiye 1  –  0  Mısır                                                                Canik 19 Mayıs Stadyumu

22 Temmuz Cumartesi

Saat 18:00  Türkiye  0   –  1  Polonya (K)                                                                      Bafra Stadyumu

Saat 18:00 Rusya 1  –  0  İngiltere (K)                                                      Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 18:00 Çin 0  –  9  Brezilya (K)                                                                        Çarşamba Stadyumu

23 Temmuz Pazar

Saat 10:00 Mısır  5 –  1  Suudi Arabistan                                               Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 10:00 Venezuela 0  – 3  Türkiye                                                                 Çarşamba Stadyumu

Saat 15:00 Fransa 0 – 1  İran                                                                                 Çarşamba Stadyumu

Saat 15:00 Nijerya 0  –  3  Almanya                                                                               Bafra Stadyumu

Saat 18:00  İtalya 3  –  2   Japonya                                                                         Çarşamba Stadyumu

Saat 18:00 Arjantin 0  –  3   Ukrayna                                                                              Bafra Stadyumu

Saat 21:00  İngiltere 4  –  2    Kore                                                                Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 21:00 Brezilya 1  –  5   Rusya                                                                                   Bafra Stadyumu

24 Temmuz Pazartesi

 

Saat 18:00 Türkiye v Büyük Britanya  (K)                                                       Bafra Stadyumu

Saat 18:00 Brezilya v Rusya (K)                                                       Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 18:00  Polonya v Çin (K)                                                                       Çarşamba Stadyumu

25 Temmuz Salı

Saat 16:00  1/  A Grubu 1.si v B Grubu 2.                                     Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 16:00   2/ A Grubu 2.si v B Grubu12.                                                        Bafra Stadyumu

Saat 20:00  3/ C Grubu 1.si v D Grubu 2.                                     Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 20:00  4/ D Grubu 1.si v C Grubu 2.                                                         Bafra Stadyumu

26 Temmuz Çarşamba

Saat 18:00 Türkiye v Rusya (K)                                                                            Bafra Stadyumu

Saat 18:00 Çin v Büyük Britanya (K)                                              Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 18:00 Polonya v Brezilya (K)                                                              Çarşamba Stadyumu

27 Temmuz Perşembe

Saat 10:00  1. Maç Mağlubu v 3. Maç Mağlubu     5/8                                 Bafra Stadyumu

Saat 10:00  2. Maç Mağlubu v 4. Maç Mağlubu     5/8                       Çarşamba Stadyumu

Saat 16:00 1. Maç Galibi v 3. Maç Galibi    Yarı Final              Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 20:00 2. Maç Galibi v 3. Maç Galibi Yarı Final                Canik 19 Mayıs Stadyumu

28 Temmuz Cuma

Saat 17:00 5 .lik -6 .lık Müsabakası (K)                                                            Bafra Stadyumu

Saat 20:00 3. lük – 4 lük Müsabakası (K)                                     Canik 19 Mayıs Stadyumu

29 Temmuz Cumartesi

Saat 10:00  1. Maç Mağlubu v 3. Maç Mağlubu     5/8                       Çarşamba Stadyumu

Saat 10:00  2. Maç Mağlubu v 4. Maç Mağlubu     5/8                                Bafra Stadyumu

Saat 17:00 1. Maç Galibi v 2. Maç Galibi    Yarı Final              Canik 19 Mayıs Stadyumu

Saat 21:00  Final Müsabakası (K)                                                     Canik 19 Mayıs Stadyumu

30 Temmuz Pazar

Saat 16:00                Final Müsabakası                                           Canik 19 Mayıs Stadyumu