YARIŞ PROGRAMI

20 Temmuz Perşembe

Saat 09:00 – 18:00 Takım oyunları Erkekler & Kadınlar              Okçuluk Spor Salonu

Bayanlar Müsabakaları

Çin  3  –  0  Polonya

Japonya 3  –  0  Türkiye

Çin  3  –  0  Hindistan

Polonya  3  –  1  Türkiye

Çin  3  –  0  Türkiye

Hindistan  0  –  3  Japonya

Çİn  3  –  0  Japonya

Hindistan  3  –  1  Polonya

Ukrayna  3   –  2  Rusya

Hırvatistan  1  –  3  Macaristan

Ukrayna  3  –  1  Kore

Rusya  3  –  0  Macaristan

Ukrayna  3  –  0  Macaristan

Hırvatistan  0  –  3  Kore

Ukrayna  3  –  0  Hırvatistan

Rusya  3  –  1  Kore


Erkekler Müsabakaları


Ukrayna  3  –  1  Hong Kong

Kore  3  –  0  Türkiye

Ukrayna  1  –  3  Kore

Hong Kong  3  –  o  Türkiye

Ukrayna  3  –  0  Türkiye

Kore  3  –  2  Hong Kong

Çin  3  –  0  Tayland

Almanya  3  –  1  Avusturya

Çin 3  –  0  Almanya

Tayland  3  –  0  Avusturya

Çin  3  –  0  Avusturya

Almanya  3  –  1  Tayland

Litvanya  3  –  0  Polonya

Kazakistan 3  –  0  Bulgaristan

Litvanya  3  –  0  Kazakistan

Polonya  2  –  3  Bulgaristan

Litvanya  3  –  0  Bulgaristan

Kazakistan  3  –  0  Polonya

Çin Taipe  3  –  0  Macaristan

Rusya  3  –  1  Çek Cumhuriyeti

Çİn Taipe  3  –  1  Rusya

Macaristan  2  –  3  Çek Cumhuriyeti

Çİn Taipe  3  –  Çek Cumhuriyeti

Rusya  3  –  0  Macaristan


21 Temmuz Cuma


Saat 09:00 – 18:00 Takım oyunları Erkekler & Kadınlar              Okçuluk Spor Salonu


Çin  3  –  2  Ukrayna

Hindistan 1  –  3  kore

Polonya  1  –  3  Macaristan

Türkiye 3  –  1  Hırvatistan

Çin  3  –  1  Rusya

Japonya 0  –  3  Ukrayna

Japonya  3  –  0  Polonya

Türkiye  0  –  3  Hindistan

Hırvatistan 1  –  3  Rusya

Macaristan  0  –  3  Kore

Çin Taipe  1  –  3  Çin

Kore  2  – 3  Ukrayna

Almanya 0  –  3  Rusya

Hong Kong 3  –  1  Avusturya

Çek Cumhuriyeti  3  –  1  Bulgaristan

Polonya 0  –  3  Türkiye

Tayland  2  –  3  Macaristan

Kazakistan  0  –  3  Çin Taipe

Litvanya  0  –  3  Çin

Kore  3  –  1  Almanya

Ukrayna 3  –  0  Rusya

Hong Kong  3  –  2  Çek Cumhuriyeti

Bulgaristan 0  –  3  Avusturya

Polonya  3  –  0  Tayland

Türkiye  3  –  1  Macaristan

Kore  1  –  3  Kazakistan

Almanya  0  –  3  Çin Taipe

Litvanya 3  –  1  Ukrayna

Rusya 0  –  3  Çin

Hong Kong  3  –  0  Polonya

Tayland  0  –  3  Çek Cumhuriyeti

Bulgaristan  3  –  0  Türkiye

Macaristan 0  –  3  Avusturya


23 Temmuz Pazar


Saat 09:00 – 18:00  Karışık Çiftler                                                          Okçuluk Spor Salonu


Altın Madalya Müsabakası

Çin  4  –  0  Çin


Yarı Final Müsabakaları

Çİn  4  –  0  Slovakya

Çİn  4  –  3   Ukrayna


Çeyrek Final Müsabakaları

Çİn  4  –  0  Kore

Çİn  0  –  4  Slovakya

Çin  4  –  3  Ukrayna

Çİn  2  –  4  Ukrayna


Son 16 Turu Müsabakaları

Çİn  4  –  0  Rusya

Kore  4  –  0  Ukrayna

Çİn  4  –  0  Rusya

Ukrayna 1  –  4  Slovakya

Rusya  0  –  4  Çin

Ukrayna 4  –  0  Türkiye

Çİn  4  –  1  Macaristan

Rusya  0  –  4  Ukrayna

 

24 Temmuz Pazartesi

Saat 09:00 – 18:00 Çift Erkekler & Kadınlar                                       Okçuluk Spor Salonu

 25 Temmuz Salı

Saat 09:00 – 18:00 Tek  Erkekler & Kadınlar                                     Okçuluk Spor Salonu

26 Temmuz Çarşamba

Saat 09:00 – 18:00 Tek  Erkekler & Kadınlar                                     Okçuluk Spor Salonu

27 Temmuz Perşembe

Saat 09:00 – 18:00 Tek  Erkekler & Kadınlar                                     Okçuluk Spor Salonu