YARIŞ PROGRAMI

MÜSABAKA TAKVİMİ

19 Temmuz Çarşamba

Tek Erkekler Son 64 Turu

 KAJISHITA Reiki 2 –  0  LINGAPURAM Sai Chandan   6-2  /  6-1

HONG Martin  2  –  0  DANIELS Christopher  6-2  /  6-2

KUZBINSKI Aaron Paolo  2  –  0  LIKHAREV Sergey  6-0  / 6-2

YANG Zengbao 0  –  2   HAYAT Esah  2-6  /  4-6

YESILOVA Sercan  2  –   1  SASAJIMA Kohta  5 – 7  /  6 – 2  / 6 – 4

TIGRERO Steeven Marcelo  0  –  2  ABRAMOV Vladislav Sergeevich  2 – 6  /  4 – 6

YILMAZ Ismail Hakki  0  – 1  DUBEY Dhananjay 0 – 6  /  7 –  6   /   7 – 6

OYAMATSU Naoto  2  – 0  ANBURAJ Joshua Andrew   6 – 0  /  6 – 0

CLIFTON Tobias  0  –  2  LUTSKY Gabriel  0 – 6  /  2 – 6

AYDIN Mahmut Can  0  –  2  CAZAUX Samuel  3 – 6  /  2 – 6

Karışık Son 16 Turu

20 Temmuz Perşembe

Saat 09:00 Çift Erkeler 1 Tur      Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Çift Kadınlar 1 Tur    Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Karışık 2 Tur           Samsun Tenis Kulübü

21 Temmuz Cuma

Saat 09:00 Tek Erkeler 2 Tur      Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Tek Kadınlar 2 Tur    Samsun Tenis Kulübü

22 Temmuz Cumartesi

Saat 09:00 Tek Erkeler 3 Tur      Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Tek Kadınlar 3 Tur    Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Çift Erkeler 2 Tur      Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Çift Kadınlar 2 Tur    Samsun Tenis Kulübü

23 Temmuz Pazar

Saat 09:00 Çift Erkeler Çeyrek Final      Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Çift Kadınlar Çeyrek Final    Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Karışık 2 Tur           Samsun Tenis Kulübü

24 Temmuz Pazartesi

Saat 09:00 Tek Erkeler Çeyrek Final      Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Tek Kadınlar Çeyrek Final    Samsun Tenis Kulübü

25 Temmuz Salı

Saat 09:00 Çift Erkeler Yarı Final      Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Çift Kadınlar Yarı Final    Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Karışık Çeyrek Final           Samsun Tenis Kulübü

26 Temmuz Çarşamba

Saat 09:00 Tek Erkeler Yarı Final      Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Tek Kadınlar Yarı Final    Samsun Tenis Kulübü

Saat 09:00 Karışık Yarı Final           Samsun Tenis Kulübü

27 Temmuz Perşembe

Saat 10:00 Çift Erkeler 3.lük/ 4.lük      Samsun Tenis Kulübü

Saat 10:00 Çift Erkeler  Final      Samsun Tenis Kulübü

Saat 10:00 Çift Kadınlar 3.lük/ 4.lük      Samsun Tenis Kulübü

Saat 10:00 Çift Kadınlar  Final      Samsun Tenis Kulübü

29 Temmuz Cumartesi

Saat 10:00 Tek Erkeler 3.lük/ 4.lük      Samsun Tenis Kulübü

Saat 10:00 Tek Erkeler  Final      Samsun Tenis Kulübü

Saat 10:00 Tek Kadınlar 3.lük/ 4.lük      Samsun Tenis Kulübü

Saat 10:00 Tek Kadınlar  Final      Samsun Tenis Kulübü

Saat 10:00 Karışık  3.lük/ 4.lük          Samsun Tenis Kulübü

Saat 10:00 Karışık  Final         Samsun Tenis Kulübü