YARIŞ PROGRAMI

MÜSABAKA TAKVİMİ

19 Temmuz Çarşamba

10:00  Rusya 3  –  0   Kanada (K)        25 – 8 / 25- 8 / 25- 15           Hasan Doğan Spor Salonu


11:00   Breziyal 3  –  2   Venezuela 25-23 / 25-20 / 18-25 / 23-25 / 15 – 11  Mustafa Dağıstanlı S.Salonu


12:30  Japan 3  –  0   İtalya  (K)25-21 /25-17 / 26-17 Hasan Doğan Spor Salonu


13:00  İtalya 3  –  1   Japonya 25-17 / 18-25 / 25-20 / 25-20                Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


15:00  Rusya 3  –  0 Polanya  25-23 / 25-13 / 25-16                  Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


15:00  Ukrayn 3  –  0   Brezilya (K)  25-19 / 25-15 / 25-8      Hasan Doğan Spor Salonu


17:00  USA 1 –   3   İran  19-25 / 25-18 / 16-25 / 21-25                           Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


17:30  USA 3  –  1   Polanya (K)  25-15 / 21-25 / 25-13 /25-22            Hasan Doğan Spor Salonu


20 Temmuz Perşembe


10:00 Kanada 0  –  3   Japonya (K)  6-25 / 11-25 / 16-25      Hasan Doğan Spor Salonu


11:00 Venezuela  0 –  3   İtalya    20-25 /18-25 /17-25           Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


12:30 Brezilya 2  –  3   Polonya (K) 25-23  /  25-22  /20-25  / 19-25  / 11-15      Hasan  Doğan Spor Salonu


13:00 Polonya 1  –  3   ABD  25-11  /  17-25  / 24-26  /  23-25                    Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


15:00 Ukrayna 3  –  2  Rusya   20-25  /  32-30  /  25-21  /  19-25  /  15-1         Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


15:00 Ukrayna 1 –  3  ABD (K)  18-25  /  25-22  /  20-25  /  16-25          Hasan Doğan Spor Salonu


17:00 Türkiye 3  –  0   Brezilya  25-16  /  25-9  / 25-11             Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


17:30 Türkiye 0  –  3   Rusya (K)    13-25  /  15-25  /  9-25        Hasan  Doğan Spor Salonu


21 Temmuz Cuma


11:00 Japonya  3  –  2   Venezuela 34-36 / 25-22 / 25-22 / 22-25  / 15-13      Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


13:00 ABD 0  –  3  Ukrayna      15-25 / 10-25 / 8-25                 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


15:00 İran v Polonya                          Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


15:00 İtalya  3  –  0   Kanada (K)      25-17 / 25-14 / 25-16           Hasan Doğan Spor Salonu


17:00 İtalya v Türkiye                       Mustafa Dağıstanlı S. Salonu


17:30 Japonya v Türkiye (K)           Hasan  Doğan Spor Salonu


22 Temmuz Cumartesi

10:00 Rusya v Japonya (K)             Hasan Doğan Spor Salonu
11:00  Brezilya v İtalya                      Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
12:30 ABD v Brezilya (K)                  Hasan Doğan Spor Salonu
13:00 Ukrayna v İran                         Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
15:00 Rusya v ABD                             Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
15:00 Polonya v Ukrayna (K)        Hasan Doğan Spor Salonu
17:00 Türkiye v Japonya                 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
17:30 Türkiye v İtalyaHasan (K)  Hasan Doğan Spor Salonu

23 Temmuz Pazar

11:00 Japonya v Brezilya                  Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
13:00 İran v Rusya                              Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
15:00 Polonya v Ukrayna                 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
15:00 İtalya v Rusya (K)                     Hasan Doğan Spor Salonu
17:00 Venezuela v Türkiye                Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
17:30 Kanada v Türkiye (K)              Hasan  Doğan Spor Salonu

25 Temmuz Salı

10:00 1/ A grubu 1. si v B grubu 4.sü  (K)    Hasan Doğan Spor Salonu
11:00 1/A grubu 1. si v B grubu 4.sü              Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
12:30 2/ A grubu 2. si v B grubu 3.sü   (K)    Hasan Doğan Spor Salonu
13:00 2/ A grubu 2. si v B grubu 3.sü              Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
15:00 3/A grubu 3. sü v B grubu 2.si                Hasan Doğan Spor Salonu
15:00 3/A grubu 3. sü v B grubu 2.si (K)        Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
17:00 4/ A grubu 4. sü v B grubu 1.si              Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
17:30 4/ A grubu 4. sü v B grubu 1.si (K)       Hasan Doğan Spor Salonu

26 Temmuz Çarşamba

10:005/ 1. maçın kaybedeni v 2 . maçın kaybedeni 5/8  (K)  Hasan Doğan Spor Salonu
11:00 6/1. maçın kazananı v 2 . maçın kazananı (K)              Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
12:30 7/3. maçın kaybedeni v 4 . maçın kaybedeni 5/8  (K) Hasan Doğan Spor Salonu
13:00 8/3. maçın kazananı v 4 . maçın kazananı (K)            Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
15:00 5/1. maçın kaybedeni v 2 . maçın kaybedeni 5/8          Hasan Doğan Spor Salonu
15:00 6/1. maçın kazananı v 2 . maçın kazananı                     Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
17:00 7/3. maçın kazananı v 4 . maçın  kazanan                     Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
17:30 8/ 3. maçın kaybedeni v 4 . maçın kaybedeni 5/8     Hasan Doğan Spor Salonu

27 Temmuz Perşembe

11:00 5. maçın kaybedeni v 6. maçın kaybedeni 7/8  Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

13:00 6 maçın kazananı v 7. maçın kazananı 5/6          Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

15:00 5. maçın kaybedeni v 6. maçın kaybedeni 7/8 (K) Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

17:00 6 maçın kazananı v 7. maçın kazananı 5/6 (K)         Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

28 Temmuz Cuma

11:00 7. maçın kaybedeni v 8. maçın kaybedeni 3/4   Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

13:00 7. maçın kaybedeni v 8. maçın kaybedeni 3/4   (K)  Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

15:00 7. maçın kaybedeni v 8. maçın kaybedeni Final (K) Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

17:00 7 maçın kazananı v 8. maçın kazananı Final (K)         Mustafa Dağıstanlı S. Salonu